Kontakt

Kontorets åbningstider

Mandag  Kl. 9.00 - 17.30

Tirsdag    Kl. 9.00 - 17.00

Onsdag   Kl. 9.00 - 17.30

Torsdag   Kl. 9.00 - 20.00

Fredag     Kl. 9.00 - 14.00

Tlf.: 62 22 80 00

kontoret@svendborg-gf.dk  

Medarbejdere

 

Jacob Kramer - udviklingschef 

jacob@svendborg-gf.dk

Tanja Andersen - juniorklubleder

tanja@svendborg-gf.dk

Torben Greve - økonomimedarbejder

torben@svendborg-gf.dk

Helle Rasmussen - sekretær 

kontoret@svendborg-gf.dk

Sofie Ny - instruktør 

Mathias Bang - instruktør 

Rasmus Aamøe Christiansen - instruktør 

rasmus@svendborg-gf.dk

Henrik Jakobsen - instruktør 

henrik@svendborg-gf.dk

Frederik Drøscher - eventelev  

frederik@svendborg-gf.dk

–––

Adresse

Svendborg Gymnastikforening

Ryttervej 70

5700 Svendborg